тел: +38 (050) 151-00-15, (0352) 51-00-15
ПРО НАС ПРОДУКЦІЯ КАРКАСНЕ БУДІВНИЦТВО КОМПЛЕКТАЦІЯ ОБ'ЄКТІВ ДОКУМЕНТАЦІЯ ГАЛЕРЕЯ КОНТАКТИ

Тел. +380 (352) 51-00-15
моб. (050) 151-00-15

 


завантажити каталогСендвіч-панель з пінополіуритану ISOPAN (ІЗОПАН)

ISOPAN (ІЗОПАН) - ОДИН З ПРОВІДНИХ ВИРОБНИКІВ СЕНДВІЧ - ПАНЕЛЕЙ В ЄВРОПІ, КОТРИЙ ВИРІЗНЯЄТЬСЯ НОВИЗНОЮ ТА ВИСОКОЮ ЯКІСТЮ СВОЇ ПРОДУКТІВ ТА ПОСЛУГ

Широка гамма продуктів ISOPAN завжди залишається в гармонії з природнім середовищем. Якщо мова йде про сандвіч панелі з пінополіуретану то обкладки виготовлені із сталі з полімерним лакованим покриттям, або ж з алюмінію чи міді. ISOPAN володіє в Європи чотирьма заводами (один в м. Патріна, (Італія), другий знаходиться неподалік м. Тревенсуло (Італія), третій – в місцевості Тараггона (Іспанія), четвертий – м. Бухарест (Румунія).

Всі заводи оснащені сучасними високотехнологічними лініями та з відпрацьованими виробничими процесами, котрі опираються на багаторічний досвід виробництва сандвіч панелей. Якість сандвіч напелей ISOPAN (ІЗОПАН) підтверджена через найбільш достовірні та надійні міжнародні інституції. На всіх виробництвах ISOPAN запроваджена міжнародна система якості ISO, що підтверджується сертифікатом якості UNI ENI ISO 9001:2000.

Компанія «Тегрос» - офіційний дилер заводів ISOPAN в Україні. Ми реалізуємо весь асортимент стінових та дахових (покрівельних) сандвіч панелей з пінополіуретановим наповнювачем. Забезпечуємо повну комплектацію будівельних об'єктів усіма необхідними комплектуючими елементами для монтажу сендвіч панелей та декоративного оздоблення (елементи обробки, метизи, водостічні системи, елементи кріплення, ущільнювачі, тощо).


СТІНОВІ ПАНЕЛІ ISOPAN
  · ISOBOX 1000
  · ISORIGHE 1000
  · ISOPIANO 1000
  · NUOVO ISOPARETTE 1000
  · NUOVO ISOPARETTE PIANO 1000
  · ISOPARETTE 1000 PLICCE
  · ISOFRIGO 1000

ДАХОВІ ПАНЕЛІ ISOPAN
  · ISODOMUS
  · ISOTEGO 1000
  · ISOCOP-5 1000

СПЕЦІАЛЬНІ ПАНЕЛІ ISOPAN.
ПАНЕЛІ ДЛЯ ТВАРИННИЦЬКИХ КОМПЛЕКСІВ ISOPAN

  · ISOGRECATA
  · ISODECK
  · ISODECK BIT
  · ISODECK SYNTH
  · ISODECK PVSTEEL
  · ISOCOP TOPCLASS

СВІТЛОПРОЗОРІ ПАНЕЛІ З ПОЛІКАРБОНАТУ CUTA-5

СЕРТИФІКАТИ


 

ТОВ ТЕГРОС. Сендвіч панелі Isopan. Двері морозильні, холодильні. Легкі стальні конструкції. Профнастил та фасадні елементи. Холодногнуті профілі С, Z, Ω. Охолоджувачі молока (молочні танки)