тел: +38 (050) 151-00-15, (0352) 51-00-15
О НАС ПРОДУКЦИЯ КАРКАСНОЕ СТРОИТЕЛЬСТВО КОМПЛЕКТАЦИЯ ОБЪЕКТОВ ДОКУМЕНТЫ ГАЛЕРЕЯ КОНТАКТЫ

Тел. +380 (352) 51-00-15
моб. (050) 151-00-15

 


скачать каталог
ДВЕРНАЯ ФУРНИТУРА


Выполненные работыДвери морозильные, холодильные, специальные

ДВЕРИ ДЛЯ МОРОЗИЛЬНЫХ, ХОЛОДИЛЬНЫХ КАМЕР И КАМЕР С РГС
(РЕГУЛИРУЕМОЙ ГАЗОВОЙ СРЕДОЙ)

ДВЕРИ СПЕЦИАЛЬНОГО НАЗНАЧЕНИЯ


ДВЕРІ ВІДКРИВНІ (одностворчасті) середньотемпературні (до 0º С)

Дверне полотно Сендвіч панель наповнювач пінополіуретан товщиною 60 мм або 100 мм, зовнішня і внутрішня поверхні виконані з листового металлу з покриттям PE (поліестр 25мікрон), товщиною 0,5 мм., за бажанням замовника може бути використана нержавіюча сталь.  
Обрамлення дверного полотна Анодований алюмінієвий спецпрофіль з товщиною стінки 2,5 мм.
Дверна коробка накладна (коробка для поверхневого монтажу). Анодований алюмінієвий спецпрофіль з товщиною стінки 2,5 мм., наповнення пінополіуретан, алюмінієві стяжки.
Фурнітура Петлі з мікроліфтом.
Замок: ручка із зовнішньої й внутрішньої сторони - також оснащена замком (замикання дверей на ключ) і системою аварійного виходу персоналу зсередини.
Ущільнення: по контуру дверей з ущільнювальної гуми.
У дверях, які не мають нижнього порогу, застосовується нижній ущільнювач.
Можлива право- або лівостороння установка полотна.
Монтажні елементи В комплект поставки входять елементи кріплення дверного блоку в залежності від матеріалу до якого проводиться кріплення (сандвіч панель/ бетон/ цегла).ДВЕРІ ВІДКРИВНІ (одностворчасті) низькотемпературні (від 0º С до -25º С).

Дверне полотно Сендвіч панель наповнювач пінополіуретан товщиною 100 мм або 120 мм, зовнішня і внутрішня поверхні виконані з листового металлу з покриттям PE (поліестр 25мікрон), товщиною 0,5 мм., за бажанням замовника може бути використана нержавіюча сталь.  
Обрамлення дверного полотна Анодований алюмінієвий спецпрофіль з товщиною стінки 2,5 мм.
Дверна коробка накладна (коробка для поверхневого монтажу). Анодований алюмінієвий спецпрофіль з товщиною стінки 2,5 мм., наповнення пінополіуретан, алюмінієві стяжки.
Фурнітура Петлі з мікроліфтом. Замок: ручка із зовнішньої й внутрішньої сторони - також оснащена замком (замикання дверей на ключ) і системою аварійного виходу персоналу зсередини. Ущільнення: по контуру дверей з ущільнювальної гуми. У дверях, які не мають нижнього порогу, застосовується нижній ущільнювач. Можлива право- або лівостороння установка полотна.
Монтажні елементи В комплект поставки входять елементи кріплення дверного блоку в залежності від матеріалу до якого проводиться кріплення (сандвіч панель/ бетон/ цегла).
Обігрів коробки низькотемпературних дверей: Зона контакту дверного полотна з коробкою дверей обладнана електричним обігрівом. Електроживлення 220В/1/50 Гц. 

ТОВ ТЕГРОС. Сендвич панели Isopan. Двери морозильные, холодильные. Легкие стальные конструкции. Профнастил и фасадные элементы. Холодногнутые профили С, Z, Ω. Охладители молока (молочные танки)